Sütyen konusunda ihtisaslaşan Yeni İnci, iç giyimine özen gösteren kadınlar için ürettiği birbirinden şık sütyen ve külotlarda dantel detayını yeniden ele alıyor. Yeni İnci’nin beyaz takımlarında saten ve dantelin büyülü birleşimiyle ortaya çıkan tılsım, iç dünyasında şık ve seksi olmak isteyen kadınların vazgeçilmezi oluyor
Yaklaşık 50 yıldır kaliteli ürünü cazip fiyat politikası ile tüketiciyle buluşturan Yeni İnci, alternatifin bol olduğu ürün gruplarıyla her kesime ve her duyguya hitap ediyor.
Azo Testi Belgeli ürünlerinde şıklık ve rahatlığa dikkat eden Yeni İnci, kadınların kendilerini her gün yeniden keşfetmelerini sağlıyor. Özellikle kadınların beklentilerine yönelik ve trendleri göz önünde bulundurarak tasarladığı ürünleriyle dikkat çeken Yeni İnci, iç giyimine özen gösteren kadınlar için dantel ve saten ikilisinin mükemmel uyumunu sütyen ve külotlara yansıtıyor.
Sadeliği simgeleyen beyaz sütyen külotlarında dantel ve saten detaylarını titizlikle işleyen Yeni İnci, iç dünyalarını farklılaştırmak isteyen kadınlar için şık bir koleksiyon sunuyor.