Marcatelli’nin yaz düğünleri için özel olarak tasarlayıp ürettiği ayakkabı modelleri ile günün yıldızı olan gelinler artık damatların ayağına daha güçlü basıyor. Tüm gece ayakta duracak ve dans edecek olan yaz gelinlerinin ihtişamına yakışır modelleri ile göz kamaştıran Marcatelli, gelinlerin rahatlığını da düşünüyor. Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan parlak, saten, işlemeli ve pırıltılı modeller ile gelinler güzelliklerini pekiştiriyorlar.

Romantik ve sade gelinler için dantel işlemeli, çiçek ve fiyonk detaylı modellerin yanı sıra, Marcatelli iddialı ve asi gelinler için de pırıltılı taşları olan, daha cesur ve çarpıcı alternatifler sunuyor.  En güzel gecelerini altına isim yazmaya kıyamayacağı bir ayakkabı ile tamamlamak isteyen tüm gelinler, Marcatelli’nin dokunuşu ile daha da parıldıyor.  


Marcatelli Hakkında:

1965’ten bu yana bayan ayakkabı ve çantada hizmet veren Şenkal Ayakkabı, Marcatelli tescilli markası ile modern kadının yaşam stiline renk katan, dinamik, özgün tasarımlar üreten ayakkabı ve çanta markasıdır. Ürünlerinde moda ve trendleri yaşam stillerine uyarlayan Marcatelli, çağdaş çizgilerle her sezon farklı modelleriyle bayan ayakkabı ve çanta’da konsept oluşturmaktadır.