Evlilik Hazırlıkları
Share |

Psikoloji


Yogayla mutlu evlilik!
Görsel
Görsel
Görsel
Orijinal yoga sisteminin, insana gerçek mutluluğu kendi içinde bulma sanatını öğrettiğini ifade eden Manaf, ''Yoga sistemi sahip olduğumuz bedini kullanma kılavuzudur. Ne yazık ki kimse bu muhteşem makineyi doğru bir şekilde kullanmayı bilmiyor'' dedi.
Bedensel ve zihinsel terapinin orijinal yoga sisteminin en önemli başarılarından biri olduğunu belirten Manaf, şöyle konuştu:
Yoğun iş temposu ve hızlı yaşamla birlikte stres, insan hayatını olumsuz etkileyen, çağın önemli sorunlarından biri haline geldi.
Orijinal yoga sistemi, stres atmak, rahatlamak, yenilenmek ve enerji bulmak için çok kuvvetli bir araç.Sağlık ve huzuru korumak için bir vasıta olan orijinal yoga sisteminde nefes teknikleri, gerginliği atmaya ve canlanmaya, vücut çalışmaları da fiziksel yorgunluğu ve rahatsızlığı kaldırmaya yardım ediyor.
 
BİRBİRLERİNE YENİDEN AŞIK OLUYORLAR
Sevginin en büyük düşmanının zihinsel gerginlik ve stres olduğunu belirten Manaf, zihinsel dağınıklık ve konsantrasyon yetersizliğinin, insanın sevdiği kişiye odaklanmasını, duygu ve aşkını göstermesini zorlaştırdığını söyledi.
Orijinal yoga sisteminin kişisel ve toplumsal ilişkileri geliştirmeyi de sağladığını ifade eden Manaf, sözlerini şöyle sürdürdü:
Yoganın evli çiftlere de faydaları var. Orijinal yoga sisteminin uygulanması halinde kişilerin içindeki sevgi potansiyeli ortaya çıkıyor. Orijinal yoga sistemi, evli çiftlerin ilişkilerini geliştirmeyi sağlayan teknikler sunuyor. Bu tekniklerle, ilişkiler pozitif yönde gelişiyor.
 
BOŞANANLAR BİZE GELİYOR
30 binden fazla üyemiz var. Bize gelen bazı çiftlerin ilişkileri bozulmuş veya yıpranmış oluyor. Boşananlar da bize geliyorlar. Evliliğinde sorun bulunan çok sayıda çift, yoga ile sorunların üstesinden geliyor. Orijinal yoga sistemini düzenli uygulayan bu çiftlerin ilişkileri düzeliyor, sevgi bağları tekrar güçleniyor. Bir süre sonra 5, 10 senelik eşler birbirine tekrar aşık oluyor, ikinci baharı yaşıyorlar.''
 
Editörden...
Detay  EVLİLİĞİ NELER YIPRATIR?
Detay  Evliliğinizde Duygusal uzaklaşma hissediyorsanız...
Detay  Bağımlılıklar yıkıcıdır
Detay  Boşanacak çiftler baştan bellidir
Detay  Birlikte yaşayanlar daha çok boşanıyor
Detay  İyi aşık olmak evliliğe yetmez!
Detay  Yalan söylüyorum çünkü...
Detay  Mükemmel ilişkinin sırları
Detay  Evli çiftlerin dilindeki soru; ne oldu bize?
Detay  Ayrılıkta "cumartesi etkisi"ne dikkat!
Detay  Evlilik öncesi sendromu nedir?
Detay  Genç kızlar evliliği gezmek eğlenmek, sevişmek sanıyor...
Detay  Daha da yakınlaş!
Detay  Evlilikten korkmayın!
Detay  Evlilik hakkında doğru bildiğiniz 9 yanlış
Detay  Evliliğe hazır mısınız?
Detay  Balayında nasıl mutlu olursunuz?
Detay  "Evet" derken…
Detay  Mutlu evlilik için son formül
Detay  Evliliklerde peri masalı biterse…
Detay  Dikkat! Aşkta 2K formülü duygusal tacize varabilir
Detay  Aynı yastıkta ömür boyu
Detay  Evlilik stresinin ilacı olumlu düşünmek!
Detay  Ne olacak? Sadece bir imza!
Detay  Cesur çiftler aranıyor!
Detay  Onunla mutlu olabilecek miyim?
Detay  Çözüm için psikolojik destek