Teknoloji ve estetiği bir arada sunarak mobilyada yeni bir kültürün oluşumuna öncülük eden İtalya'nın ünlü mobilya markası Arflex'in özel tasarımları ve yeni koleksiyonu Sihir Mobilya Mağazaları'nda satışa sunuldu.
 
Dünyaca ünlü 30'u aşkın İtalyan mobilya markasını Türkiye'ye getiren Sihir Mobilyatarafından satışa sunulan Arflex'in tasarımları, Sihir Mobilya Mağazaları'nda özelalanlarda "mağaza içinde mağaza" konseptiyle sergileniyor. 1947 yılından bu yanaüretilmiş modern tasarımları arasından seçilen özel ürünleri bugün New York,Chicago, Milano gibi müzelerde sergilenen Arflex, sunduğu kültür, estetik vekonforla mobilyada yeni bir deneyim yaşatıyor.
 
Arflex'in dünyanın önde gelen Marco Zanussa ve Cini Boeri gibi tasarımcılarının uzunaraştırmaları sonucu ortaya çıkan, teknoloji ve estetiği bir arada sunan çarpıcıtasarımları dünya trendlerine yön veriyor. Arflex, oluşturduğu kültüre modernçizgileri ve fonksiyonelliği de ekleyerek tasarımlarına eşsiz bir değer katıyor.
 
Arflex'in yeni teknolojileri kültürel deneyimlerle birleştirerek oluşturduğukoleksiyonunda koltuktan kanepeye, masadan sandalyeye, kütüphaneden aksesuara kadargeniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Farklı kumaş, renk seçenekleri ve modülersistemle her zevke ve mekana uygun olarak tasarlanabilen ürünlerle üstün kalite,estetik ve konforun bir arada olduğu değişik konseptler yaratılıyor.
 
Arflex tasarım kültürünün en ünlü modeli: Lady Chair
 
Deneysel tasarımlarıyla dünyada başlı başına bir kültürü oluşturan Arflex'in IXTriennale'de altın madalya alan "Lady Chair" isimli koltuk tasarımı, İtalya'dadüzenlenen tüm dünyaya sunulmuş bir yarışma olan Pulchra’da yüz ürün arasında yeralıyor. Bugüne kadar tasarımlarıyla, işlevleriyle insanlar üzerinde etki yaratmış100 objenin seçildiği Pulchra'da bu tasarımlar arasına giren Arflex'in Lady Chairkoltuğu da Sihir Mobilya Mağazaları'nda sergileniyor.
 
Arflex'in özel tasarımları ve yeni koleksiyonunu görmek için siz de Sihir Etiler veSihir Florya Mağazaları'na uğrayın!
 
Arflex satış noktaları:
 
Sihir / Florya
Yeşilköy Cad. 11-A1 Sahilyolu
 
Sihir / Etiler
Ebulula Cad. No: 3 Tel: 0212 282 50 00