Daks kozmetiğin ürün yelpazesinde bulunan Dax Gel It Extra Hold, Dax Gel It Lıght ve Dax Gel It proteinli saç jöleleri sayesinde saçlarınız istediğiniz gibi şekillenecek… Daks kozmetiğin Amerika’dan ithal ettiği bu üç farklı saç jölesini diğer jölelerden ayıran özellikleri, %0 alkol içermesi sayesinde saçlara zarar vermemesi ve saçlardaki kepek görünümlü dökülmeleri de önlemesi…
 
Saçlarına ekstra sertlik katmak isteyenler için özel olarak üretilen Dax Gel It Extra Hold, saçınıza ıslak görünüm vererek ekstra tutuculuk sağlıyor. Tüm saç tiplerine yoğun tutuculuk gerektiren modeller için formüle edilen Dax Gel It Extra, saçta çok çabuk kuruma özelliği sayesinde saça verilen şekli uzun süre koruyor.
 
Dax Gel It Extra Hold, her saç tipine uygun olduğu gibi zor şekillenen saçlarınızın da istediğiniz şekle girmesini sağlıyor. Alkolsüz formülü ile saçta pullanmalara yol açmadığı gibi ele ve cilde de yapışmıyor. Bu sayede saç tellerinin oksijen ihtiyacını da engellenmemiş oluyor.
 
Dax Gel It Light saç jölesi özel kokusuyla hem saçlarınızda farklı bir koku bırakıyor, hem de saçlarınıza doğal bir görünüm veriyor. Özellikle doğal görünüm tercih edenler için özel olarak üretilen Dax Gel It Light saç jölesi, hafif tutuculuk özelliği sayesinde saçlara tekrar tekrar şekil verme olanağı sağlıyor.
 
Dax Gel It Proteinli saç jölesi ise içerdiği protein sayesinde saçınızın hem şekle girmesini sağlıyor, hem de saçınızın beslenmesine katkıda bulunuyor. Dax Gel It Proteinli, içerdiği protein sayesinde aynı zamanda saçlarınızın yıpranmasını ve dökülmesini de önemli derecedeengelliyor.