Evlilik Hazırlıkları
Share |

Gelin Saçı
Foto Galeri


L’ORÉAL PROFESSIONNEL EN ÖZEL GÜNÜNÜZDE SİZİNLE !
LOVE FOREVER
WEDDING COLLECTION
 
L’Oréal Professionnel,  dünyanın en ünlü kuaförlerinin rehberliği eşliğinde bir ilki gerçekleştirdi ve gelin adaylarına özel, profesyonel saç servislerini lanse etti.
 
Artık düğün gününüze hazırlanmak için yanınızda bir profesyonel danışmanınız daha var. Saçlarınızla ilgili merak ettiğiniz ve ihtiyacınız olan her türlü desteği uzman L’Oréal Professionnel kuaförleri size sunuyor. Kişiye özel bu servislerden faydalanmak için kuaförünüze uğrayıp size özel düğün saç yaratım programınızı isteyebilirsiniz.
DÜNYANIN EN ÜNLÜ STARLARININ STİL SİHİRBAZLARI GELİN ADAYLARI İÇİN BİR ARADA
Kişiye özel düğün saç servislerinin yaratımı için dünyanın 11 ülkesinin en ünlü kuaförleri Paris’te bir araya geldi. Paris ve Milano moda haftalarında kapanış defilelerine imza atan ünlü saç stilisti Salvo Filetti, Love Forever Koleksiyon’unun kapak kızı için 2 farklı saç tasarımı yarattı. Nick Malenko, Laurent Decreton gibi de isimlerin ağırlandığı yapılan çekimlerde uygulanan tasarımlar, sezon trendleri konusunda fikir verirken; Victoria Beckham, Shakira gibi dünya starlarının ışıltılı stillerine yön veren saç tasarımcıları, hazırladıkları modeller ile Coca Amardeil’in objektifinin karşısına geçtiler.
LOVE FOREVER
“Sofistike” ve “Romantik” düğün temalarının işlendiği özel çekimlerin sonrasında 2011 İlkbahar / Yaz düğünleri için Love Forever Wedding Collection hazırlandı.
Bu özel koleksiyon düğün gününde kendini bir prenses kadar özel hissetmek isteyen gelin adaylarına, dünyanın dört bir yanından gelip farklı kültürlerin zenginliklerini saçlara yansıtan 22 farklı imaj sunuyor.
LOVE FOREVER: HAYATINIZIN EN ÖZEL ANINI TAÇLANDIRMAK İÇİN KUAFÖRÜNÜZDE
Love Forever ile kuaförünüz sadece bir saç tasarımcısı olmaktan çıkıp, size bir düğün danışmanı desteği veriyor. Kusursuz gelinliği seçmek için Zuhair Murad, Delphine Manivet gibi önde gelen moda tasarımcılarının gelin adaylarına verdiği eşsiz tavsiyeleri kuaförünüzde sizlerle paylaşmanın yanı sıra, bu özel gününde kullanılacak aksesuardan düğün pastasına, balayı seçeneklerinden, makyaj tavsiyelerine kadar o eşsiz günü unutulmayacak bir deneyime çevirmek için L’Oréal Professionnel yanınızda. Aklınıza gelebilecek tüm detayları içeren Love Forever, saç tasarımlarına olduğu kadar, düğünle ilgili tüm detaylarına ışık tutuyor…
 
BIRAKIN SİZİ KUAFÖRÜNÜZ ŞIMARTSIN
Düğün gününüzde etrafınızda yeterince stres olacak. Size yardım edecek, sizi rahatlatacak, bu özel gününüzde kendinizi dünyanın en güzel kadını hissetmenizi sağlayacak profesyonel bir ele ihtiyacınız var. Bu eşsiz destek için L’Oréal Professionnel Bride salonuna uğramanız yeterli.
Çekilen Love Forever Koleksiyonu sonrası özel olarak eğitilen kuaförler, sizleri salonlarında çok farklı ayrıcalıklarla ağırlayacaklar. Saç ajandanızı birlikte oluşturabilir, özel gününüze hazırlanırken yanınızda sevdiklerinizle beraber kuaförünüzden çok özel servisler talep edebilirsiniz. Merak ettiğiniz her şey için kuaförünüze danışmanız yeterli.
L’OREAL PROFESSIONNEL BRIDE SALONLARINDA SÜPRİZ ÇEKİLİŞ SİZİ BEKLİYOR!
L’Oreal Professionnel Bride salonlarından gelin servisi alarak olağanüstü bir çekilişe katılma hakkını kazanabilirsiniz. Bu servisi alan gelin adayları Maldivler’de herşey dahil rüya gibi bir balayı ve L’Oreal Professionnel’den onlarca hediye kazanma şansını yakalıyor. 
Şanslı çiftimiz balayına 4-10 Kasım tarihleri arasında bayram döneminde gidecek, su üstü özel bungalow suitlerde konaklayacak. Goldan Bay tour’un düzenlediği bu ayrıcalıklı seyahat için tüm ince detaylar düşünüldü.
Bu özel servisten faydalanmak ve çekiliş ile ilgili daha fazla detay için bir L’Oreal Professionnel Bride salonuna danışmanız yeterli.
 
Detaylı bilgi için:
Hegemonya 0212 231 13 67
Editörden...
Detay  Saçlarınız Wigo ile dümdüz olsun
Detay  Senin saç modelin hangisi?
Detay  Saç aksesuarları en güzel nasıl kullanılır?
Detay  Doğanın renkleri Tints of Nature ile şimdi saçlarınızda
Detay  Doğanın bal mucizesi şampuanla buluştu
Detay  Fonex Köpük ile göz alıcı bukleler hayal değil
Detay  Saç provasını unutmayın
Detay  Saçlarınız Dax Super-Neat ile ışıldayacak
Detay  Saçlarınıza seksi bir görünüm kazandırın
Detay  Saçlarınız artık %0 alkol içeren jölelerle daha sağlıklı olacak
Detay  Saçlarınız mis gibi lavanta koksun
Detay  Mükemmel gelin saçı için püf noktaları
Detay  Awe Cemre bal özlü şampuanla saçlarınızda derinlemesine temizlik
Detay  Güzelliğinizi taçlandırın
Detay  Şapkasız olmaz diyenlere…
Detay  Telkari'nin modern yüzü gelin başlarında
Detay  Kuaförünüz saçınızı "düz terapiye" alsın
Detay  Igora Glamour Reál Collection ile sofistike parıltılar