Evlilik Hazırlıkları
KampanyalarWEDDING WORLD KUYUMCUKENT’DEN “TURUNCU ETİKETLİ EN UCUZ ALTIN” KAMPANYASI..
TÜRKİYE’NİN İLK EVLİLİK TEMALI ALIŞVERİŞ MERKEZİ WEDDING WORLD KUYUMCUKENT; 28-31 ARALIK TARİHLERİ ARASINDA TURUNCU ETİKETLİ ALTIN, PIRLANTA VE DEĞERLİ MÜCEVHERLERDE %40’A VARAN İNDİRİM FIRSATI SUNUYOR. ALTIN VE PIRLANTADA İMALATTAN HALKA SATIŞ YAPAN WEDDING WORLD KUYUMCUKENT ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE ABİYE KIYAFETLER, AYAKKABI VE AKSESUARLARDA DA CAZİP İNDİRİMLER UYGULANIYOR. HEM YILBAŞI HEDİYE ALIŞVERİŞLERİ İÇİN HEM DE EVLİLİK HAZIRLIKLARI YAPAN ÇİFTLER VE AİLELER İÇİN GELİNLİKTEN NİŞANLIĞA, KINADAN DAVETİYEYE ONLARCA SEÇENEK SUNULAN WEDDING WORLD KUYUMCUKENT’İN SADECE 4 GÜN SÜRECEK “TURUNCU ETİKETLİ EN UCUZ ALTIN” KAMPANYASI %40’A VARAN İNDİRİMLERLE KAÇIRILMAZ BİR FIRSAT OLARAK ÖNE ÇIKIYOR.
A’dan Z’ye evlilik ihtiyaçlarının tek bir çatı altında toplandığı Wedding World Kuyumcukent, 28-31 Aralık tarihleri arasında turuncu etiketli altın, pırlanta ve tasarım mücevherlerde %40’a varan indirim uygulayacak. Yılbaşı hediye alışverişleri için mükemmel bir fırsat sunan Wedding World Kuyumcukent, altına yatırım yapmak isteyenler ve evlilik hazırlıkları yapan çiftler içinde kaçırılmayacak bir indirim kampanyasına imza atıyor.
Wedding World Kuyumcukent, dünyaca ünlü abiye kıyafet ve gelinlik markalarından altın, gümüş ve yapay takıya, çeyizden tekstile, davetiyeden kınaya kadar uzanan çeşitlilikte mağaza karması ile evlilik alışverişlerinin Türkiye’de ki en önemli merkezi konumunda.  İçinde nikah ve düğün salonları da bulunan Yenibosna'daki Wedding World Alışveriş Merkezi, yeni yıl yaklaşırken hem bayram sonrası hızlanan düğün alışverişleri hem de yılbaşı alışverişleri için 28-31 Aralık Tarihleri arasında turuncu etiketli altın, pırlanta ve değerli mücevherlerde  “Türkiye’nin En Ucuz Altını” kampanyasına başlıyor.  Büyük oranda faaliyete geçen, tamamı ise bu yılın sonunda açılacak olan alışveriş merkezi, tasarım altın değerli mücevher ve pırlanta fiyatlarında piyasaya göre yüzde 25 ile 40 arasında daha uygun olma iddiasını taşıyor.  Wedding World Kuyumcukent'te açılan 140'a yakın kuyumcu, gelinlik, çeyiz, abiye, davetiye, şekerleme, ayakkabı mağazalarının yanı sıra, alışveriş merkezi her yıl düzenlediği iddialı kampanyalarıyla tüketicinin dikkatini çekiyor. Yılbaşı hediye alışverişleri ve altına yatırım yapanlar için %40’a varan indirim avantajı  sadece 28-31 Aralık tarihleri arasında 4 gün sürecek.

 


 


     Sayfa : 1 of 31